Bestuur 2017/2018:
Raf Croonen – raf@nbf.nl
Boris Klatser (penningmeester) – boris@nbf.nl
Remco Klöters – remco@nbf.nl
Guy Molin (vicevoorzitter) – guy@nbf.nl
Anton Scholten (voorzitter) – anton@nbf.nl
Ron Toekook – ron@nbf.nl

Bureau:
Mardou Jacobs (directeur) – mardou@nbf.nl
Hannah Lindo (bureaucoördinator) - hannah@nbf.nl | nbf@nbf.nl
Liselotte Doeswijk (bureaumedewerker) – liselotte@nbf.nl

NBF-bureau
NBF-leden kunnen met vragen, advies of inlichtingen terecht bij het NBF-bureau. Het kan hierbij gaan om vragen op persoonlijk en zakelijk gebied, maar ook om inlichtingen over instellingen of personen. Het bureau geeft in voorkomende gevallen direct advies aan de leden. In geval van vragen die buiten het bereik van de directe beantwoording vallen weet de NBF veelal welke deskundigen op het betreffende gebied het best benaderd kunnen worden. Hier kun je ook terecht voor vragen over het lidmaatschap en aanmelding.

Contactgegevens NBF-bureau – telefoon: 020-6646588, e-mail: nbf@nbf.nl

Leden door leden actie: Breng een nieuw lid aan en krijg korting!

Als je als bestaand NBF-lid een nieuw lid aanbrengt wordt de helft van het nog te betalen contributiebedrag voor het gehele jaar van het nieuwe lid in mindering gebracht op je eigen contributie van dat jaar. Als je dus iemand aanbrengt die nog €50,- dient te betalen, is de korting die je ontvangt maar liefst €25,-. Je merkt het op deze manier meteen in je eigen portemonnee!

▶ Lees verder

Korting voor NBF-leden op accreditatie GoShort

NBF-leden kunnen een festivalaccreditatie tegen een gereduceerd tarief à €62,50 aanvragen. Registreer je uiterlijk 15 maart via de ...

▶ Lees verder

 

Premières van week 7

Vanaf deze week in de bioscoop!

▶ Lees verder

 

Blijf op de hoogte

NBF op Twitter | Flickr | LinkedIn | Facebook